O mnie

Jestem fotografką po Sopockich Szkołach Fotografii, kulturoznawczynią i absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego. Okres studiów poświęciłam na badania dotyczące teorii spiskowych w kulturze i sztuce. Zajmowałam się także kwestią preferencji muzycznych trójmiejskiej młodzieży. Dyplom fotograficzny zdobyłam przedstawiając realistyczne portrety kontuzjowanych sportowców.

Od 2020 roku piszę i fotografuję dla magazynu Krainy Polskie. Moje zdjęcia ukazały się w KUKBUKU, Magazynie Kuchnia, magazynie Kraina Jeziorki oraz ogólnopolskich portalach internetowych. Brałam udział w licznych projektach z zakresu kultury i sztuki. W każdej dziedzinie, której się poświęcam, najważniejszy jest człowiek.

W 2022 roku rozpoczęłam współpracę ze Sztabem Głównym ogólnopolskiej akcji Operacja Czysta Rzeka. Fotografuję sprzątanie rzek na terenie całego kraju.

Zajmuję się fotografią okolicznościową i komercyjną. Moją największą pasją jest muzyka i podróżowanie. Dla dnia spędzonego w Tatrach poświęciłabym prawie wszystko.